79% polskich firm nie ma planu na przyszłość. Nie ma też świadomości, jak bardzo jest on istotny.  W większości przypadków sukcesja kojarzy się co najwyżej z przekazaniem zarządzania lub majątku następcom. To podstawowy błąd, który prowadzić może do katastrofy rodzinnej. Wiele dobrze prosperujących firm, to jednocześnie dzieło i sens życia ich założycieli. Jak nim pokierować, by nie stracić tego na co pracowało się tak intensywnie przez wiele lat? Jak uniknąć konfliktów w rodzinnie? Kto powinien stać się właścicielem firmy, a kto nią zarządzać? Jaką prowadzić politykę inwestycyjną?  Dlaczego ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej nie jest rozwiązaniem docelowym nawet dla MiŚP?

Jeżeli nie chcesz, by Twój sukces – firma, był przyczyną problemów Twojej rodziny w następnych pokoleniach, powinieneś dowiedzieć się jakich błędów unikać.


Zapraszam na panel dyskusyjny, który odbędzie się 16 października (godz. 13:30-15:00) podczas 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podczas tego spotkania wraz z zaproszonymi gośćmi postaramy się  przybliżyć i przedyskutować najistotniejsze kwestie, znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas i Państwa pytania.

Zapraszam do rozmowy.
Adam Mariański

Szczegóły: https://ekmsp.eu/program