Budując dla pokoleń. Nie pozwól, by Twój sukces
zniszczył Twoją firmę i rodzinę.

Doradca Firm Rodzinnych

14. Ranking Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej. Profesor Mariański liderem w CIT

kwi 30, 2020 | Aktualności

29 kwietnia br. poznaliśmy wyniki  14. edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczypospolitej. Kapituła dokonała wyboru najlepszych ekspertów w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. Liderem w zakresie podatku dochodowego od firm (CIT) został ponownie prof. dr hab. Adam Mariański. Wyróżnienie to ma szczególne znaczenie wobec rosnącego ryzyka odpowiedzialności za wykonanie obowiązków podatkowych. Pokazuje, jak ważne jest eksperckie wsparcie w zakresie compliance.

Wśród osiągnięć w 2019 r. wyróżniono w szczególności założenie kolejnej fundacji rodzinnej prawa maltańskiego. Jest to jest pierwsza konstrukcja fundacji transparentnej podatkowo. Utworzenie fundacji rodzinnej było kolejnym etapem sukcesji biznesu oraz majątku prywatnego rodziny. Celem jest bowiem zbudowanie wielopokoleniowej firmy rodzinnej.

Otrzymanie rekomendacji to sukces.  Otrzymanie jej dwukrotnie (2019 i 2020 r.) i związany z nią tytuł lidera to duże wyróżnienie, a także potwierdzenie eksperckiej pozycji, wiedzy i doświadczenia Profesora Mariańskiego.

Ostatnie wpisy: